Forumas

Jūsų pasiūlymai šiam saitui... Ko trūksta? Ką siūlote?

Re: Guitar Pro

Date: 08/12/2011 | By: Administratorius

Lietuviškų? Pabandyk pagooglint, bet nemanau, kad bus... Kodėl būtent guitar pro failų, o lietuviški tab'ai netinka? Jų manau daugiau yra tinklapiuose Akordai.org arba akordai.lt

kaip suderinti ritma su daina

Date: 09/11/2011 | By: Donatas

Laba. turiu labai didelį prašymą, turiu rimtą problemą, kaip galėtum patarti man suderinti ritmą, pvz. pasiimu dainą bet kokią, bet grojant niekaip neišeina pataikyti į taktą tos dainos ir tada gaunasi nusigrojimas, o tada ką kalbėti apie dainavimą. Gal yra kokių pamokų, tam dalykui palavinti, ar kokių gudrybių, esu pradžiamokslis. Ačiū labai.

Re: kaip suderinti ritma su daina

Date: 09/11/2011 | By: Administratorius

Labas. Ritmą jaučiančiam žmogui problemų neturėtų iškilti. Nežinau kokia situacija pas tave, bet išeitis yra... Pabandyk paimti bet kokį akordą ir braukyti visąlaik vien žemyn vienodu greičiu (pagal "beat'ą"), jei tai išeina, tai viskas gerai :) Tada bandyk imti paprastą dainą pvz:
https://www.akordai.org/catalog/i/ivairus/tevyne_tu_mano_tevyne/ver/1
kiekvieną akordą sugrok braukdamas žemyn po du kartus.
Trumpai tariant, kai pasirenki dainą, sugrok ją braukdamas vien žemyn.(vėliau jau galėsi bet kaip) Sėkmės :)

kuo skiriasi akustine ir klasikine gitara?

Date: 22/10/2011 | By: Erika

Sveiki, noriu pradėti mokytis groti gitara, bet nežinau su kuria geriau, ar akustine ar klasikine? kurią vertėtų pirkti?

Re: kuo skiriasi akustine ir klasikine gitara?

Date: 22/10/2011 | By: Administratorius

Sveika, apie gitaras pasiskaityk čia: https://6stygos.webnode.com/news/apie-gitaras/
Kuria geriau pradėti? Manau akustine, ji skamba aštriau, ryškiau ir skirta groti daugeliui stilių (išskyrus klasikinius kūrinius - tam skirta klasikinė gitara)

Perejimai

Date: 11/09/2011 | By: Wildchild

Įdėkit pamoką kaip padaryti akordų perėjimus. Būčiau dėkingas

Re: Perejimai

Date: 11/09/2011 | By: Administratorius

Gal gali sukonkretinti klausimą? nes labai neaiškiai užklausta

Nauja gitara!

Date: 10/08/2011 | By: Justinas

Labas. Pas mane situacija yra tokia, jog esu pragrojęs su akustine gitara apie pusantrų metų. Ritmus, arpedžius, tabus skaitau be problemų, ir gan greitai išmokstu, bet problema tokia, kad noriu pirkti elektrinę gitarą ir daugiau gilintis į bliuzo ir rock muziką. Noriu sužinoti ir išmokti daugiau teorijos apie gamas, dermes, skales ir šiaip kuo daugiau teorijos. Gal galėtum patarti kokią gitarą pirkti? (firma, į ką atsižvelgti, kaina ~800 +-200lt)

Re: Nauja gitara!

Date: 10/08/2011 | By: Administratorius

Sveikas. Šaunu, kad nori mokytis ir tobulėti. Elektrinės gitaros pirkimas ne problema, tik svarbu parinkti tavo poreikius atitinkančią gitarą. Ji turi būti tokia, kad tau "liptų" prie rankų. Iš tikrųjų tikslaus modelio negaliu pasakyti, dėl to, kad pats nedaug gitarų išbandęs (pats turiu ibanez gsa-60), tačiau patarčiau tiesiog nueit į parduotuvę (pvz.: Muzikos faktorius), kur tau leis pasižiūrėti, pasijungti ir išbandyt gitaras. Taip pat ten išsamiai papasakos apie jas...
Perkant gitarą atsižvelk į jos grifo matmenis (vieni storesni, kiti plonesni ir pan, čia turiu omeny ne grifo plotį, o būtent nugarėlės storį. Apimk ranka visą grifą ir pajausi, kur storesnis, kur siauresnis, tai patarčiau imt siauresnį.), ir svarbiausia į tiltelio sistemą. Jei tu norėsi ten "pjaustyt" kaip gitaristai daro, tai imk tą, kuri yra su whammy bar - prietaisas stygom įtempt ir atleist. Jei tai nebūtina tai imk geriau be whammy bar (na šiaip beveik kiekvienoj gitaroj yr whammy), nes pvz maniškė, gana greit išsiderina, jei žaidi su whammy. Kitas šio prietaiso minusas yra, kad kai dediesi kietesnes stygas negu prieš tai buvusias, tada tiltelis pasiverčia ir automatiškai stygos pakyla nuo grifo (tai sunkina grojimą gitara), kad to išvengt reik arba dėt minkštas stygas, arba keist spyruoklių, kurios laiko tiltelį, padėtis.
Taigi, iš tikrųjų gitarų asortimentas didžiulis, todėl sunku pasakyt kuri kuriam žmogui tinka, reik išbandyt pačiam ir suprast jos pliusus ir minusus. Žinoma, gitaros kokybė proporcinga kainai, todėl nėra ko čia stebėtis, jei prastesnė gitara. Intervale 700 - 1000 Lt, tikrai rasi tau patinkančią gitarą (pasidairyk į nuolaidas, ten šiek tiek pigiau). Sėkmės :)

Gamos...

Date: 01/08/2011 | By: Tomas

Labas, gal būtų galima sužinot daugiau apie gamų(joninės, dorinės...pentaktonikos...melodinio minoro, harmoninio minoro, bliuzo minoro ir t.t.) pritaikymą. Kaip žinoti kokias gamas galima naudoti grojant skirtingus akordus? Žinau, kad tarkim C mažorinę gama galima grot ant C ir Am akordu, bet tik tiek ir žinau, o tarkim kokias gamas dar galima grot ant paprastu C, Am ir t.t. akordu? Kokias gamas reikia naudoti septakordams, sekstakordams ir t.t.? Ir tarkim ar yra tokių gamų, kurią vieną galėtum naudot visam akordų kvadratui? Beja aš - bosistas, bet teorija manau nuo to nesikeičia...
Ačiū už atsakymą .)

Re: Gamos...

Date: 02/08/2011 | By: Administratorius

Labas, Tomai. Ačiū už puikų klausimą, į jį atsakyti nemanau, kad užtektų šiame forume vietos :) Tai yra labai platu ir daug aiškinti, todėl savaitės bėgy įkelsiu parašytą pamoką į "Prašytų pamokų" skiltį. Apie tai pranešiu ir ant pagrindinės sienos... Jei nori gali susisiekti su manimi ir padiskutuoti šia tema, mielai padėsiu...

Re: Gamos...

Date: 03/08/2011 | By: Adminstratorius

Tomai, tavo prašyta pamoka įdėta į "Prašytų pamokų" skiltį. Pavadinumu "Gamos pritaikymas akordui. Improvizacija". Sėkmės :)

Items: 25 - 36 of 77
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

New comment

Atnaujinta naujienų skiltis!

Įdėta naujų pamokų

Sukurtas "Dainos ir įrašai..." skyrelis

Nauja meniu skiltis: "Turgelis"

Pagaminta Lietuvoje! įdėta naujų pedalų/efektų schemų 

Sukurtas fotoalbumas skiltyje "Apie 6stygas"

Įdėta pamoka "Intervalai"

Atnaujintas skyrelis "Apie 6stygas" 

Sukurtas skyrelis "Įdomūs straipsniai" 

Įdėta pamoka "Dermės ir Tonacijos"

Sukurtas skyrelis "Kūriniai" 

Sukurtas skyrelis "Prašytos pamokos" 

Paruoštas dainų archyvas...

Įdėta naudingų siuntinių skiltis...

Panaikintos kelios diskusijos ir apklausos...

Startavo skyrelis "Pagaminta Lietuvoje"...