Forumas

Jūsų pasiūlymai šiam saitui... Ko trūksta? Ką siūlote?

Re: Dėl tabulatūros

Date: 18/03/2011 | By: Administratorius

Deja, bet lietuviškų tabų neturiu, o ir kartotis bei plagijuoti iš kitų saitų nesinori ;) Lietuviškų dainų tabų ir akordų ieškokit:
www.nenusigrok.b4net.lt
www.akordai.org
www.akordai.lt
www.manoakordai.lt
Sėkmės :D

dėl Aktorių Trio "Paukščiai" tabulatūros

Date: 01/03/2011 | By: DRAGOON

sveiki, susiradau aš vienintelę internete šios dainos tabulatūrą https://www.akordai.org/catalog/a/aktoriu_trio/pauksciai/ver/2 tačiau man kažkaip nesigauna to intro normaliai išgrot, kiek žiūrėjau video, tai Kostas Smoriginas ten kažkaip truputį kitaip groja (https://www.youtube.com/watch?v=L6RqM5DFxJw). Gal galite pasakyti ar ši tabulatūra yra visgi teisinga, nes man tas laisvų antros ir trečios stygos užgavinėjimas tai gaunasi ne prie ko.

Re: dėl Aktorių Trio "Paukščiai" tabulatūros

Date: 01/03/2011 | By: Administratorius

Sveiki, DRAGOON. Nors ir internete yra mažai šios dainos versijų, tačiau pateikta tabulatūra yra teisinga (Kostas groja šiek tiek kitaip, kai kur sugroja akordą, o daugiausia arpedžio technika)... O dėl antros ir trečios stygų, tai patarčiau pasidomėti arpėdžio technika bei pasipraktikuoti "bėgiojimų" per stygas pratimų, taip bus lengviau... Beje, grojant reikia akcentuoti natas, kurios yra ant pirmos stygos, o antra ir trečia sugrojama tik kaip užpildymas (nepabrėžiant)... Geriausias būdas išmokti, groti kartu su vaizdo įrašu :) Taigi, Sėkmės :D

Re: Re: dėl Aktorių Trio "Paukščiai" tabulatūros

Date: 02/03/2011 | By: dėl Aktorių Trio "Paukščiai" tabulatūros

ačiū už atsakymą:) na aš tą ir supratau, kad pagrinde yra tos "melodinės" stygos paryškinamos, o tos kitos gerokai tyliau užgaunamos. Mėginsiu dar kažką žiūrėt, tik gaila, kad video normalesnio nėra, kur pastoviai gitara matytusi..

Re: Re: Re: dėl Aktorių Trio "Paukščiai" tabulatūros

Date: 02/03/2011 | By: Administratorius

Grok tik pagal melodiją tada... Daina tikrai nesunki :)

Re: Re: Re: dėl Aktorių Trio "Paukščiai" tabulatūros

Date: 05/03/2011 | By: Senasis Administratorius

Įkišiu ir aš čia savo liežuvį. :D Galiu pasiūlyti groti iš klausos, tiesiog gerai susikaupk ir pagal šios dainos akordus grok arpedžiu, pats sugalvok seką kuria eis stygos grojant arpedžiu. Dažniausiai gerai sueina... Na bet žinoma tai priklauso ir nuo patirties. Sėkmės grojant. ;)

Del ritmo pamoku

Date: 15/02/2011 | By: Pradedancioji

sveiki, po truputi jaukinuosi gitara ir niekur nerandu pamoku gitaros ritmui teisingai pasirinkti atitinkamai dainai :) Galetumet idet pavyzdziu paprastu lietuvisku dainu pradedantiesiems ritmu pavyzdziu, nes sunku kur nors rasti konkreciu pavyzdziu, o paciai kai pradedanciajai taip pat sunku atsirinkti tinkama ritma. Is anksto aciu uz atsakyma!

Re: Del ritmo pamoku

Date: 15/02/2011 | By: Administratorius

Gerai, įdėsiu pamoką apie ritmus, pasistengsiu įdėti ir kuo daugiau pavyzdžių... P.s. Malonu sulaukti gitaros naujokų ir jiems padėti ;D Sėkmės grojant ir jei kils klausimų, aš Jūsų paslaugoms :)

Re: Del ritmo pamoku

Date: 19/02/2011 | By: Administratorius

Pamoka įdėta... :)

Tabai

Date: 20/02/2011 | By: as.

Turiu mažą prašymą, manau jo išpildymas daug kam padėtų... Kai būna vadinamie tabai (jei neklystu), kur pvz. taip atrodo: (Intro:)
Em
e ------0---2---3---2---0----
B -------0---0---0---0-------
G --------0---0---0---0------
D ---------------------------
A ---------------------------
E -0-------------------------
na, tai, kaip juos suprast?? Esu savamokslė, gitara groti jau išmokau beveik tvirtai, tačiau renkantis lengvas dainas groti nuolat susinervinu, nes visad būna tik tokios nesąmonės parodytos, o ne normalūs akordai... Labai būtų gerai, jeigu atsirastų atskira tema su šito dalyko aiškinimu.. Ačiū! :)

Re: Tabai

Date: 21/02/2011 | By: Administratorius

Gitaros pamokos --> Pradedantiesiems --> Teorijos pagrindai :D užeik, ten rasi... Plačiau apie tai kalbėt nėra reikalo, nes kiekviena daina yra atskira tabulatūros atžvilgiu... Reik žinoti principus, kurie išdėstyti pamokoj, ir groti, groti, groti :)

Re: Tabai

Date: 21/02/2011 | By: Administratorius

Iškelsiu pamoką apie tabus iš >>Gitaros pamokos --> Pradedantiesiems --> Teorijos pagrindai<< į >>Gitaros pamokos --> Pradedantiesiems<<

Items: 349 - 360 of 367
<< 27 | 28 | 29 | 30 | 31 >>

New comment

Atnaujinta naujienų skiltis!

Įdėta naujų pamokų

Sukurtas "Dainos ir įrašai..." skyrelis

Nauja meniu skiltis: "Turgelis"

Pagaminta Lietuvoje! įdėta naujų pedalų/efektų schemų 

Sukurtas fotoalbumas skiltyje "Apie 6stygas"

Įdėta pamoka "Intervalai"

Atnaujintas skyrelis "Apie 6stygas" 

Sukurtas skyrelis "Įdomūs straipsniai" 

Įdėta pamoka "Dermės ir Tonacijos"

Sukurtas skyrelis "Kūriniai" 

Sukurtas skyrelis "Prašytos pamokos" 

Paruoštas dainų archyvas...

Įdėta naudingų siuntinių skiltis...

Panaikintos kelios diskusijos ir apklausos...

Startavo skyrelis "Pagaminta Lietuvoje"...